«AVER LEX ЧИТАЕТ»: ОТ «НЕТ ВРЕМЕНИ» ДО «ДАЙТЕ ЕЩЕ»! (на укр. языке)

Автор: Юлія ПАТІЙмолодший партнер, керівник департаменту із розвитку

            Аліна КОЗІЦЬКА, менеджер PR проектів

 

У січні всі ми маємо звичку узагальнювати результати минулого року. З’ясувати цінність прожитих днів і спланувати своє майбутнє є досить важливим для успіху найбільшого для кожного проекту під назвою «Я».

 

У нашому проекті «AVER LEX ЧИТАЄ» ми також підбиваємо проміжні підсумки. Наші колеги розказали про їхні успіхи у кількості та якості прочитаних книжок, а також поділились з нами планами на майбутнє.

 

 

Ставлячи нові задачі, варто себе також потішити і вже наявними успіхами. За період існування проекту серед книжок вже виділилось декілька лідерів за кількістю читачів – Айн Рейн «Атлант розправив плечі», Стівен Кові «7 навичок високоефективних людей», Кейт Феррацці «Ніколи не їжте наодинці». А також радує те, що за деякими книжками вже стають навіть в чергу, як ось за книгою «Менеджер 80/20» Річарда Коха.

 

Чому ці книги стали для нас такими цінними, можна зрозуміти, прочитавши враження наших колег з попередньої статті. А проаналізувавши всі результати, наводимо цікаву інфографіку:

 

 

Радіємо успіхам та продовжимо наш курс читання для саморозвитку! Вашій увазі наступні відгуки наших колег.

 

 

«Автор розглядає умови і чинники, які необхідні для переходу «від хорошого до великого», аналізує механізми, що надають можливість практично будь-якій компанії домогтися кардинального покращення своєї діяльності.

 

Коллінз стверджує: в першу чергу треба зробити так, щоб потрібні люди були на борту, а непотрібні - за бортом, і тільки після цього вирішувати, куди власне плисти. А далі для себе з'ясувати відповіді на три питання: У чому ви можете бути краще за всіх у світі? За яким провідним економічним показником ви станете міряти свій успіх? До чого ви відчуваєте справжню пристрасть? Якщо в якійсь області відповіді на ці три питання перетнуться, то там, у цій галузі, і відшукається «колосальна і смілива мета - гора, на яку треба піднятися».

 

Будь-яка масштабна справа, робить висновок автор, рухається спершу важко, подібно до величезного маховика. Але якщо продовжувати обертати його в одному напрямку, то маховик набере швидкість і рухатиметься все швидше і легше. Концепція «їжака» стала одним з найцінніших відкриттів, адже, з власного досвіду, так часто ми, подібно лисицям, біжимо всюди, забуваючи про фокус, що дуже часто й приводить «до хорошого», але «не до великого».

Книга дуже сильно надихнула переглянути стратегію нашого бізнесу і внести правки у власний план «Від хорошого до великого».

 

 

 

 

 

«Суть книжки розкривається через економічне відкриття Вільфреда Парето ще ІХ ст. А саме тут представлений непорушний принцип, який полягає в тому, що 20% зусиль дають 80% результату, а решта 80% реалізують лише 20% бажаного. Цікаво даний принцип перенесений на діяльність компанії, тобто на цьому ґрунті він розкриває реальну кількість клієнтів, що приносять прибуток, а також працівників, які працюють найбільш ефективно.

 

З моєї точки зору багато ділових людей недооцінюють важливість даного принципу у своїй роботі, не усвідомлюють його дієвість та значення для успіху. Резюмуючи, рекомендую дану книжку для прочитання і вивчення. Значимість наведених думок і положень в ній особисто від мене отримують найвищий бал!»

 

 

 

 

 

«Я не стану описувати книгу, її треба читати, тому як у кожного з нас індивідуальне сприйняття дійсності і свої погляди. Чайка Джонатан Лівінгстон стала для мене символом прагнення до нових відкриттів і цілям, навчила ніколи не зупинятися на досягнутому.

 

Хочу навести одну з цитат цієї книги, яка «засіла» у мене в голові: «Не вір очам своїм! Вони бачать тільки перешкоди. Дивитися - значить розуміти, усвідомте, що вже знаєш, і навчишся літати». Можливо, книга «Чайка Джонатан Лівінгстон» не для всіх, але, ймовірно, вона саме для Вас!»

 

 

 

 

 

«Написання Feed-back по прочитаній книзі – завдання, яке часто залишаєш на потім. Проте коли сам автор – Денис Каплунов – the one and only (цей підпис – його фішка!) – в книзі звертається до читачів з пропозицією написати такий відгук – то тут вже важко йому відмовити. Перша думка, коли я відкрила зміст книги: «Розділ «Что общего у текста и женской юбки»? Тепер я знаю що! Це… А втім, краще полоскотати Вашу уяву smiley

 

Взявши до рук книгу, більшість, мабуть, чітко впізнає тільки «рок-н-ролл». І цей термін буде вживатись часто на сторінках. Але крім нього все зрозумілішими стають і «контент», і «маркетинг». І взагалі, можу з впевненістю сказати, що з кожної сторінки я не тільки дізналась нову інформацію, а вже надихнулась багатьма ідеями, які не терпиться втілити в життя!

 

Автор не втомлюється зазначати багато посилань на цікаві блоги та сторінки, власні приклади та приклади колег, пропонувати безліч цікавих завдань. Найкрутіше, що тут можна знайти все: починаючи від пошуку тем і закінчуючи вже коментарями від залученого потоку читачів, які можуть стати клієнтами…

 

Ви багато пишете і вже вичерпали свої ідеї? Шукаєте нові формати подачі інформації? Чи тільки починаєте працювати з матеріалом і від того, чи буде він доступним та корисним читачам, залежить Ваша професійна доля? Тоді перестаньте панікувати і виривати листки свого блокноту! Відкриваємо книгу-музу «Контент, маркетинг и рок-н-рол» і «Welcome to the Rock and Roll Рarty!»

 

 

 

 

 

«Як слушно зазначає автор книги, жоден з нас навіть не мільйонер, якщо справа стосується кількості годин нашого життя, а так хочеться встигнути реалізувати усі свої проекти, усі плани, при цьому всьому не загубити себе у вирі подій. Саме тому мене зацікавила дана книжка та філософія управління своїм часом, яку пропонує Архангельський читачам.

 

Деякі із запропонованих прийомів я із задоволенням застосовую для формування свого графіку, зокрема, завела собі на рік чудовий щоденник від AVER LEX, формую перелік найактуальніших питань на місяць/тиждень/день, маю план на рік із найбільшими цілями та проектами. Головне - не забувайте і про відпочинок (до речі, таким є перше правило, яке пропонує нам автор)smiley

 

На мою думку, не обов’язково дотримуватись усіх правил, адже життя тим і цікаве, що в ньому завжди є місце несподіванці та незапланованому сюрпризу, проте навіть застосувавши декілька порад автора книги, можна значно ефективніше використати свій час та з’ясувати, що в тебе є час не тільки працювати, але й такі необхідні годинки для себе та рідних. Мені подобається вислів «чим більше людина робить, тим більше вона встигає зробити».  Тож, я раджу прочитати дану книжку усім, хто хоче встигати продуктивно працювати і відпочивати, при цьому отримувати задоволення від життя».

 

 

 

Закінчуючи підбиття підсумків, варто звернути увагу навіть не на кількість прочитаних книжок чи популярність деяких з них. Найголовнішим успіхом для нашого проекту є те, що колеги самі щиро цікавляться, яку книгу ще можна прочитати і прагнуть все нових джерел для саморозвитку.

 

Тому очікуємо на ще більш натхненні відгуки та ще більшу кількість книжок!

comments powered by Disqus


Подпишитесь на новости AverLex

*обязательные поля
У Вас есть вопросы? Звоните прямо сейчас: +380 (44) 300-11-51