«AVER LEX ЧИТАЕТ»: ЧТО ОБЩЕГО МЕЖДУ AVER ЧИТАТЕЛЯМИ И ПРЕМИЕЙ ОСКАР? (НА УКР. ЯЗЫКЕ)

Автор: Юлія ПАТІЙ, молодший партнер, керівник департаменту із розвитку

 

Якщо ви подумали про те, що анонс нашого проекту «AVER LEX ЧИТАЄ» був початком та кінцем історії... то Ви помилилися! Зізнаюся чесно, зібравши перші фідбеки я із радістю посміхнулася smiley Так, не легка це справа надихати адвокатів читати книги про гармонічне щастя, магію та духовний розвиток (це не всі наші теми, не подумайте неправильно...).

 

Безперечно, нескінченний перелік запланованих термінових процесуальних дій на користь улюблених клієнтів, звітів та знову обговорення нових стратегій захисту завжди стоять в пріорітеті. Навіть був момент, коли я вже подумала, що все пропало… І моя екологічна свідомість почала шматок за шматочком руйнуватися, коли почали надходити перші фідбеки.

 

Ми обіцяли із Вами ділитися своїми результатами по проекту. Сьогодні я розкажу Вам не про всіх AVER читачів. Скажу по секрету, наші результати позитивні - переважна більшість команди прочитала в середньому одну нову книгу із сфери саморозвитку за місяць :) Це радісна новина, чи не так?

 

Так от, що ж спільного між AVER ЧИТАЧАМИ та премією Оскар?

Ми знайшли відповідь: після реалізованої задачі кожен відчуває себе як на червоній доріжці, фотографується та з гордістю всім дає інтерв'ю!

 

Давайте знайомитись! AVER ЧИТАЧІ:

 

 

 

Любов до читання та розвитку інколи виникає зненацька, інколи - осмисленно, інколи - під примусом... А як це сталося у наших AVER ЧИТАЧІВ?

 

 

А тепер в подробицях та емоціях на основі прочитаного:

 

«Я завжди любила спілкуватися, заводити нові контакти, допомагати людям. Сьогодні я твердо переконана, що наші взаємовідносини з оточуючими – це результат нашого щастя та успіху. Люди, які створюють навколо себе міцні сітки взаємовідносин, завжди досягають значних успіхів в бізнесі. І зараз, оглядуючись назад, я вдячна тим, хто допомагав мені іти цим шляхом. Тому правильний нетворкінг – це досить кропіткий, але важливий процес.

 

Дана книга мені була корисною та цікавою. Найбільше сподобався розділ, присвячений підготовці до семінарів, конференцій, в яких я так часто беру участь. Прості не перший погляд правила, втілені в життя, можуть принести значно більше бенефітів, ніж інтуїтивне заведення зв’язків. Адже чітко розуміючи ціль, можна легко її досягти, зрозумівши, де можна зустріти потрібну людину, підготувавшись до розмови, запропонувавши потрібну ідею і правильно продовживши контакт.

 

Ця книга – незамінна інструкція для всіх, хто хоче вдало реалізувати свої амбіції та допомогти іншим реалізувати теж саме, а також прикрасити своє життя спілкуванням із цікавими співрозмовниками».

 

«В книзі успішного бізнесмена та «лінивого підприємця» Річарда Коха «Принцип 80/20», яку я нещодавно прочитав, автор наголошує про фокусування на ціллях в житті людини та зосередження на здійсненні таких 20% дій, які приносять 80% результату. Іншими словами, ця книга про ефективність, в результаті якої вивільняється велика кількість часу необхідного для особистих приємних справ.

 

Кожен зі мною погодиться, що зупинившись в деякий період свого життя та озирнувшись, помічав, що зробив дуже багато, але це не дало бажаних результатів. Дане питання – навіщо потрібно було це робити – виникає закономірно?

 

В книзі є багато корисних порад, які я хочу використати, наприклад: а) припинити вважати, що час необмежений; б) візуалізувати свої цілі та розробити реальний план для його досягнення; в) віддавати пріоритет лише значущим для мене діям та обставинам; г) насолоджуватись життям та бути щасливим.

 

Цікавим для мене був приклад, що описаний в книзі, про А. Ейнштейна, який працюючи звичайним клерком та виконуючи елементарну одноманітну роботу знаходив час та займався читанням наукової літератури. Тобто, час, який в іншому випадку міг би бути витрачений даремно, виявився, на диво, плідним і цікавим».

 

«Авторка книги намагається запевнити читачів, що для зустрічі з «рідною душею» необхідно всього лише подумки відправити у Всесвіт «свої бажання» і підготувати себе до такої зустрічі, пройшовши декілька кроків: уявити, що ця людина вже поруч, облаштувати житло, скласти список якостей, якими має володіти партнер, позбутися від невдалих спогадів з минулого та ін. Для підтвердження своїх думок вона наводить численні приклади людей, які зустріли своїх коханих, схожих на видумані до зустрічі образи.

 

Правда у тому, що якщо ми чогось прагнемо, то просто для цього робимо все, що у наших силах. Але кожна книга має свій час. Читавши відгуки про цю книгу на різних інтернет-сайтах, я дивувалася. Мені здалося, що тільки я сприйняла її через призму скептицизму. Читачі впевнено стверджували,  що тільки завдяки цій книзі вони зустріли своє кохання, щасливі у шлюбі та не уявляють, яке б було життя без прочитання книги про любов. Хоча, життя непередбачуване (тим воно і прекрасне). Сама можу навести багато прикладів, коли люди знаходили абсолютно протилежне тому, що планували протягом довгого часу».

 

 

«Спочатку віднісся до неї досить скептично, вона не була схожа на книги, які я читав раніше: проста, орієнтована на широку аудиторію, з великою кількістю порад та прикладів із життя відомих людей. Подумав, що автор просто намагався заробити гроші за рахунок досягнень інших людей, шляхом донесення інформації до якомога ширшої аудиторії. Та все змінилось, коли спробував втілювати наведені поради в життя… Ці правила реально діють!

 

Я навчився бути організованим, ставитися більш відповідально до завдань та правильно розставляти пріоритети. Порада, яка сподобалась найбільше та яку я взяв до виконання - це складання списку бажань. Зазвичай не задумуєшся над тим, які твої справжні прагнення, дана порада допомогла мені сформувати конкретні цілі, яким я буду слідувати.

 

Книга не що інше, як інструкція до яскравого та успішного життя. Вам не потрібно робити нічого супер важкого, просто виконувати невеликий перелік правил і порад – і все вдасться».

 

«Книга «Сила волі» в мене особисто великого захвату не викликала. ЇЇ автор намагається передати читачу впевненість у тому, що є можливість натренувати силу волі як звичайний м’яз, пропонує для цього відповідні тренінги.  

 

Як на мене, гарна назва не розкриває головної проблеми та явища, яке дійсно впливає на людину – лінь. Якщо людина не вмотивована та їй не цікаво, то вірогідність того, що вона досягне в справі успіху низька. І навіть, якщо ви почнете робити запропоновані в книзі вправи, то не очікуйте, що це призведе до миттєвих позитивних змін. Однієї сили волі для реалізації власних бажань мало.

 

Адвокат – це людина, яка повинна кожен день самовдосконалюватись, знаходити шляхи вирішення тих чи інших проблем. Тому потрібно постійно рухатись, самовдосконалюватись, прагнути розвитку».

 

«Чесно, варто зізнатися, перша книга виявилася дуже тяжкою в прочитанні і взагалі ніякого бажання до занурення в її сторінки не викликала. Доводилося декілька разів відкладати, потім знову брати її до рук, відкладати, і врешті вдалося пересилити себе, прочитавши першу частину. Крапку в моїх зусиллях поклала перша викурена Дагні сигарета з золотим символом долара. З цього моменту від книги мене вже було не відірвати…

 

З самого початку твору, ми спостерігаємо за безвідмовним механізмом формування «безплідного» суспільства, не здатного нічого виробити і забезпечити своє існування, підкоренням демократичного процесу прийняття рішення приватним інтересам, безпрецедентним лобі і корупцією. Вже не важливо, скільки ти виробляєш чи послуг надаєш, а важливо те, на скільки ти близький до влади і чи знаєш потрібних людей в Вашингтоні, адже це забезпечить преференції і можливість твоїй справі ще трохи протриматися. Поступово нівелюється «природний відбір» в економіці, розподіл благ відбувається не за обсягами виробництва, конкурентоздатністю, а просто за потребами. Поміж цього всього лише декілька позитивних, хоча і ідеалізованих персонажів, стоять мов «факел Ваєта», б’ються у нерівній боротьбі з надмірною регуляцією, патерналістською політикою і втручанням держави в розподіл благ. Боротьба нерівна, оскільки на боці «лобістів» невідомий «руйнівник» один за одним виводить з гри союзників Дагні…

 

На мій погляд, в тексті закладена цінність не гонитви за грошима і багатством, а важливість розуміння, що кожний, хто заробляє гроші чесною справою, заслуговує на повагу і приносить користь суспільству. Саме чесно зароблені гроші є мірилом того блага, яке людина дала суспільству.

 

Книга частково змінила моє відношення до грошей. Чесна людина стає багатою не наживаючись на звичайних людях, вичавлюючи з них кошти, а якраз навпаки, така людина віддає суспільству свою працю, товар, забезпечуючи його потребу. Я раджу «Атланта» не просто читати, а читати з олівцем та закладками».

 

Я дуже рада, що Ви дочитали цей пост до кінця! Сподіваюся, він Вас надихне на читання та поширення цієї ідеї у Вашій компанії! Ризикніть та задайте собі запитання «А ЧОМУ Б НІ?». 

 

Ви знаєте, що потрібно робити, а якщо ні, напишіть мені, я Вам залюбки допоможу зробити так, щоб усе працювало! Успіхів та натхнення від нових книг!

 

P.S. І мені так подобається наповнене змістом це фото справа, що я не змогла ним із Вами не поділитися :)

comments powered by Disqus


Подпишитесь на новости AverLex

*обязательные поля
У Вас есть вопросы? Звоните прямо сейчас: +380 (44) 300-11-51