Новый «старый» тренд: почему AVER LEX читает? (на укр. языке)

Автор: Юлія ПАТІЙ, молодший партнер, керівник департаменту із розвитку 

 

Я в компанії надихаю на розвиток. Думаю, що осмислене читання - найпотужніший із двигунів розвитку. Особисто я завжди любила читати. Моя бабуся розповідає, що пам’ятає як я з дитинства завжди сиділа із книгою в руках.

 

Останні чотири роки я надаю перевагу книгам із особистого розвитку в найрізноманітніших сферах. Моя домашня бібліотека налічує більше 200 книг саме в цьому напрямку, при тому, що половину із них розібрали мої друзі, натхненні розповідями про них.

 

Мені хтось сказав: хочеш забути про свою книгу, дай почитати її комусь іншому. І це правда, але я не сумую. Впевнена, вони саме у тих, кому це наразі найбільше потрібно. Я люблю друковані книги, люблю їхній запах, люблю в них малювати, робити помітки, писати собі нагадування, писати типу «тю, це вже давно неактуальна тенденція», або «треба обов’язково цю цитату продублювати Маші», або «класна ідея!».

 

 

Я люблю купувати книги - це виглядає як магічний ритуал. Від кожної книги можна отримати натхнення навіть просто взявши її в руки в магазині. Зазвичай щомісячно я знаходжу понад 10 новинок, проте майже половину із них дарую, розсилаю анонімно. Нещодавно я остаточно зрозуміла, що люблю красиві книги, з гарною палітуркою та якісними листками. Не дозволяю собі купувати книги формату pocket book. Все повинне бути красиве в житті, особливо такий «хороший друг», який дарує стільки мудрості й нових думок та з яким проводиш стільки часу.

 

Раніше я «ковтала» книги одна за одною зі швидкістю вітру. Зараз я навчилася брати максимум із неї, аналізувати в порівнянні з іншими, та найголовніше (NB!) реально впроваджувати в життя ті речі, які для мене є актуальними. Я полюбила виконувати практичні речі, про які пишеться, а не відкладати їх в довгий ящик. Сьогодні я керуюся принципом «правильно читати книги», а не читати багато книг.

 

 

Одного дня ми із Анастасією Сич помітили цікавий пост з Instagram компанії Artjoker, який перепостили на сторінку в Facebook видавництво «Манн Іванов Фербер». Мова йшла про один із способів мотивації співробітників читати корисні книги. Ми запалилися і вирішили продовжити цю прекрасну ідею.

 

Трішки оптимізувавши ми горді представити Вам нашу ініціативу під назвою «AVER LEX ЧИТАЄ». Навіщо? Все просто: ми віримо, що успішне оточення професіоналів, мудрі наставники та прогресивні книги – «зелений» квиток до позитивного розвитку членів нашої команди.

 

 

Ми знаємо, що людину, яка не хоче чи не любить читати, ніякі подарунки не змусять це робити. Нашою ціллю є не змусити читати, а зробити цей процес максимально цікавим у форматі гри.

 

Все почалось із списку необхідного мінімуму must read для кожного члена команди. Потім виділили по 12 книг для 6 місяців, які є рекомендованими для прочитання конкретним особам залежно від їх сильних та слабких сторін. Обов’язковою умовою є необхідність написати короткий фідбек, в якому розповісти чи сподобалася книга, що особа хоче покращити у своєму житті після її прочитання, які перші кілька кроків зробить на цьому шляху, які звички обіцяє впровадити в своє життя тощо.

 

 

Нам хочеться ділитись з Вами своїми враженнями та відкриттями. Тому усі фідбеки ми будемо публікувати в кінці місяця та розповідати Вам, як просуваються справи у нас в цьому напрямку. Впевнені, ви знайдете корисні речі і для себе.

 

Як ми бачимо реалізацію цього проекту? Кожна особа сама обирає, коли і що вона буде читати. Компанія звичайно сприяє покупці книг в потрібному для особи форматі. І вже в кінці лютого ми оголосимо переможця, який не тільки зможе змінити своє життя після отримання цінних знань, але і (барабанний дріб smiley) отримає премію в сумі 5 000 грн (п'ять тисяч гривень).

 

Приєднуйтесь до нас! Разом цікавіше. Читати – це модно!

comments powered by Disqus


Подпишитесь на новости AverLex

*обязательные поля
У Вас есть вопросы? Звоните прямо сейчас: +380 (44) 300-11-51