Как стать идеальным AVER кандидатом? (на укр. языке)

Автор: Юлия ПАТИЙ, младший партнер, руководитель департамента по развитию АО «AVER LEX»

Специально для «Юридична газета»

 

 


Які підходи використовуєте при відборі персоналу для роботи у Вашій компанії? Чи користуєтесь інноваційними методами?


 

 

Аналізуючи тренди провідних міжнародних компаній, багато роботодавців використовують нестандартні логічні загадки для відбору одного ідеального кандидата з тисячі. Ми ж більше довіряємо власній інтуїції та моделюванню часом достатньо жорстких ситуацій із реальних кейсів, ніж психологічним тестам. Тим паче, що попередній відбір не менш важливий подальшій адаптації на робочому місці. У нас в компанії співбесіди проводяться традиційно в декілька етапів. Останній проходить з керуючим партнером.

 

Звичайно, пошук талантів, саме так краще назвати сучасний рекрутмент, еволюціонує з кожним роком. Часи паперових резюме та рекомендаційних листів відживають своє, а професійні спільноти і соціальні мережі навпаки допомагають налагоджувати позитивні комунікації з кандидатами та наймати кращих із кращих. Для таких ми запровадили термін «свої люди». Це кандидати, які відповідають сімейним та професійним цінностям нашої компанії. «Своїх» ми відчуваємо інтуїтивно, і повірте, без теперішніх аверлексівців ми не уявляємо нашої AVER Сім’ї!

 


Ідеальний кандидат на посаду юриста в Вашій компанії – який він має бути?


 

Сьогодні пошук кандидатів нагадує пошук перлин в мутній юридичній воді. Беручи до уваги високу резонансність кейсів, над якими працює компанія, звичайно, наш кандидат має володіти певним мотиваційним профілем, який сформований на основі цінностей компанії: фанат та професіонал вузької спеціалізації (кримінально-правового напрямку чи судової практики), вік до 40 років, «зубастість», впевненість в собі, схильність до саморозвитку, азарт до амбітних та проривних задач, готовність брати відповідальність за принципом «win-win», прихильність до бренду.

 

Крім того, наші співробітники активно займаються такими видами спорту, як фітнес, тренування в тренажерному залі, волейбол, футбол, теніс, стрільба, яхтінг, та дотримуються здорового харчування. Ми підтримуємо та мотивуємо один одного, компанія сприяє покупці абонементів, тому подібні інтереси у кандидата є великим для нього плюсом. Також ми розуміємо значення професійної літератури та книг для особистого розвитку, тому активно заохочуємо до читання новинок, забезпечуємо ними і, навіть, впроваджуємо окремі проекти, наприклад, «AVER LEX Читає».

 

Ми чітко розуміємо, що однією фінансовою стороною неможливо утримувати довгострокову мотивацію співробітників, завжди знайдуть ті, хто готовий заплатити більше. Саме тому ця унікальна AVER культура «режиму максимального сприяння» та створення комфортних умов в офісі, дозволяє відчувати себе «своїм» серед «своїх» та завжди бути в тонусі.  Головне – мати велике бажання і діяти!

 

Результати дослідження «HR-бренд юридичної фірми»:

comments powered by Disqus


Подпишитесь на новости AverLex

*обязательные поля
У Вас есть вопросы? Звоните прямо сейчас: +380 (44) 300-11-51