III Міжнародний форум із захисту бізнесу

30 березня 2018 року відбувся III Міжнародний форум із захисту бізнесу, організований газетою «Юридична практика». Це один з найвідвідуваніших форумів для представників бізнесу, інхаузів і адвокатів. АО «AVER LEX» виступило Генеральним партнером заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року форум став міжнародним. Були залучені як учасники з інших країн, так і спікери, зокрема, зі Швейцарії, Росії, Білорусії та Польщі, які виступали в спеціальній сесії зі своїми success stories захисту бізнесу за кордоном. Модератором цієї сесії була керуючий партнер Ольга Просянюк, яка створювала атмосферу зустрічі кожного спікера в аеропортах їх міст.

 

 

Програма цьогорічного форуму була наповнена цікавими сюрпризами у вигляді нових форматів і відомих спікерів. Вперше перед учасниками виступили представники судової системи - Наталія Шукліна, проректор з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України, і Наталія Богацька, голова Одеського апеляційного господарського суду України, голова Асоціації суддів господарських судів України. Вони представили свій погляд на проблеми захисту бізнесу, які виникають на стадії судового розгляду.

 

 

 

 

Не менший інтерес учасників викликало ток-шоу з старшим партнером Віталієм Сердюком, гостем якого був Дмитро Шоломко, генеральний директор Google Ukraine. Від них ми дізналися про небезпеку, яка загрожує мультинаціональних бізнесу в Україні, та про популярні питання-запити, які гуглять правоохоронці.

 

 

 

Модератором і спікером останньої сесії, присвяченій транскордонному захисту бізнесу, виступив партнер Ігор Федоренко. Він поділився своїм досвідом комунікації з правозахисними організаціями, в тому числі, міжнародними, щодо захисту прав людини в кримінальному провадженні.

 

Учасниками форуму стали партнери Артем Дроздов і Юлія Патій, адвокати Маргарита Рижук, Андріана Фозекош, Володимир Єніч, Тетяна Базько, помічники адвокатів Іван Осколков, Сергій Невмержицький і Ігор Посвистак.

 

Ми дуже пишаємося цим заходом і дякуємо організаторам, спікерам та учасникам, що стали частиною ще однієї успішної історії Форуму із захисту бізнесу. І, як завжди, to be continued і до зустрічі в наступному році!

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]