IV Щорічний форум юрисконсультів

12 жовтня 2016 року відбувся IV Щорічний форум юрисконсультів, організований виданням «Юридична практика». В рамках заходу in-houseюристи та зовнішні радники обговорили актуальні питання ведення і юридичного захисту бізнесу.

 

Одним із модераторів виступив адвокат, партнер Віталій Сердюк. Він модерував секцію, присвячену питанням кримінально-правового захисту бізнесу. Зокрема, спікерами було обговорено питання спеціальної конфіскації, як способу впливу на бізнес, особливостей допиту,  захисту службових осіб, новації в сфері арешту майна, а також неправомірні дії правоохоронців.

 

Як модератор, Віталій сприяв інтерактиву і для кожного доповідача влаштував комічний тест, який дозволяв спікеру почати виступ. Всі спікери успішно його пройшли і з задоволенням ділились своїми порадами з учасниками.

 

Віталій СЕРДЮК, адвокат, партнер:

 

«Щодня бізнес вимушений протидіяти незаконному кримінальному переслідуванню. В таких ситуацію бізнесу необхідно залучати зовнішніх спеціалістів, незважаючи на наявність власного юридичного департаменту, для ефективного захисту своєї діяльності. Я вдячний спікерам за корисні поради, а також організаторам за можливість обговорювати з колегами актуальні питання».

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]