IV Всеукраїнська конференція з кримінального права і процесу

9-10 листопада 2017 року відбулася IV Всеукраїнська конференція з кримінального права і процесу, організатором якої виступила Асоціація правників України, а Ексклюзивним генеральним партнером - Адвокатське об'єднання «AVER LEX».

 

Оскільки в кримінальній практиці зараз пік резонансних справ і законодавчих змін, учасниками обговорювалися найгарячіші теми. Питання роботи нових суддів Верховного суду обговорювалися під модераторством керуючого партнера Ольги Просянюк. Особливістю сесії стало те, що можливість задати питання була як у учасників, так і у спікерів до аудиторії адвокатів, представників правоохоронної системи, колег суддів. Така дискусія була продуктивною для обох сторін, оскільки кожна отримала відповіді щодо ефективної діяльності суддів і комунікації з громадськістю.

 

У другий день модератором сесії з ультра актуальною темою тактики захисту в справах з міжнародним елементом виступив старший партнер Віталій Сердюк. Разом з колегами, він акцентував увагу учасників на особливостях застосування спеціального «заочного» судового розгляду, екстрадиції, роботи агента під прикриттям і міжнародної правової допомоги в кримінальних провадженнях.

 

Також у конференції взяли участь Юлія Патій, партнер, керівник департаменту із розвитку, Богдан Біленко та Андріана Фозекош, адвокати кримінально-правового департаменту, і Анастасія Сич, PR-координатор.

 

Віталій Сердюк, старший партнер:

 

«Можу з упевненістю сказати, що сьогодні кримінальна практика істотно посилилася в порівнянні з тим, якою вона була років 5 назад. Вона стала відповідною противагою на порушення закону з боку правоохоронних і державних органів. Як кримінальні адвокати, ми усвідомлюємо, що наше основне завдання - створити максимальні умови, щоб правоохоронна система працювала правовими методами. І саме на таких майданчиках, як Всеукраїнська конференція з кримінального права і процесу, є можливість почути позиції всіх сторін і прийти до спільних і результативних висновків».

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]