AVER LEX домоглися остаточного рішення в інтересах С. Бочковського

Касаційний адміністративний суд, як вища судова інстанція, підтримав позицію адвокатів захисту та рішення попередніх двох інстанцій про незаконне та безпідставне звільнення Сергія Бочковського з посади Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Своїм рішенням суд поновив його на посаді з моменту звільнення 25 березня 2015 року.

 

Команда адвокатів під кураторством партнера Ігоря Федоренка та адвоката Володимира Єніча розробили та реалізували дієвий алгоритм захисту клієнта. Завдяки наданим стороною захисту доказам Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 про звільнення Сергія Бочковського з посади Голови ДСНС та відповідний Наказ ДСНС було визнано протиправними.

 

Незважаючи на рішення судів попередніх інстанцій, Кабінет Міністрів України досі не зробив ніяких дій для поновлення Сергія Бочковського на посаді. Тому адвокатами було ініційовано внесення відомостей про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та проведення органами Державного бюро розслідувань допитів та інших слідчих і процесуальних дій щодо бездіяльності державних службовців. Зараз продовжується досудове розслідування з цього факту.

 

Ознайомитись з рішенням суду можна за посиланням.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51