Круглий стіл «Реформування системи адвокатури»

6 лютого 2015 р. відбувся перший цьогорічний круглий стіл, присвячений питанням реформування адвокатури. Організатором заходу виступила Асоціація правників України, яка планує провести серію таких круглих столів для адвокатів регіонів України.

 

Одним із спікерів заходу виступив партнер, Заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу Ігор Федоренко. Він поділився з колегами унікальними аспектами ролі адвоката під час податкових перевірок у кримінальному провадженні. Зокрема, пан Ігор наголосив на тому, що треба розуміти специфіку проведення податкових перевірок, наслідком яких є внесення інформації в Єдиний реєстр досудових розслідувань, що означає відкриття кримінального провадження для клієнта, та податкових перевірок, які проводяться вже після відкриття кримінального провадження. При цьому він виділив 6 основних дій адвоката, які зменшують негативні ризики та наслідки для клієнта внаслідок таких перевірок.

 

Більш детальніше з можливостями адвоката та його роллю під час податкових перевірок можна ознайомитись з презентації:

 

 

P.S. 1. Питаннями захисту інтересів Клієнта під час перевірок та у відносинах з контролюючими і правоохоронними органами займається команда адвокатів кримінально-правового департаменту. З детальнішою інформацією можна ознайомитись тут.

 

2. Про важливість проведення подібних заходів та основну проблематику, яка наразі є найактуальнішою для адвокатської спільноти, дізнайтесь з наступного відеосюжету:

 

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]