Єніч Володимир Сергійович

Партнер

Основні сфери діяльності:

Освіта:

Київський національний університет внутрішніх справ, факультет права та підприємництва, 2006 р.

Досвід роботи в галузі права:

15 років, адвокатський досвід становить 11 років

Як адвокат судової практики, Володимир володіє переконливими ораторськими здібностями. Він спеціалізується в питаннях захисту бізнесу, в тому числі від рейдерських захоплень, а також представництві інтересів в корпоративних та майнових спорах.

 

Він має позитивний досвід захисту прав у процедурі банкрутства, спорах з органами державної влади, супроводі виконавчого провадження. Наразі його експертиза розширилась категоріями справ захисту честі та гідності і поновлення на посаді державних службовців.

 

Серед його клієнтів державні службовці, представники фармацевтичного, будівельного бізнесу та рітейлу.

 

Володимир активно публікується у професійних виданнях «Юридична практика», «Юридична газета», «Бухгалтер», є спікером профільних локальних заходів.

 

Його професійна діяльність характеризується як високими професійними досягненнями, так і вдалими комунікаціями з дійсними та потенційними Клієнтами. Він ефективно організовує процес роботи в команді. 

 

Володимир – член Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомогипри Раді адвокатів міста Києва, член Асоціації правників України, член Асоціації податкових радників.Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51