Федоренко Ігор Люсикович

Партнер

Освіта:

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, 1998 р.

Досвід роботи в галузі права:

21 років, адвокатський досвід становить 13 років

Ігор Федоренко - адвокат, член кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, Голова Комітету з питань діяльності слідчого управління фінансових розслідувань та податкової міліції Асоціації податкових радників.

 

Він має солідний 21-річний досвід роботи з клієнтами корпоративного сектора і політичної сфери. Його професійна кар'єра почалася в правоохоронних органах, але вже 13 років він займається адвокатською діяльністю. Успішно комбінуючи отримані з різних сфер знання, Ігор тонко володіє особливостями процесу і розробляє ефективні стратегії захисту.

 

В даний час він відомий адвокат у справах щодо посадових злочинів, в тому числі, і за звинуваченнями представників державної влади. Клієнти і колеги особливо цінують його аналітичні здібності і стратегічне бачення.

 

Статті та коментарі Ігоря публікуються в «Новом времени», Юридичній практиці, Ukrainian Journal Business Law, Юридичній газеті, Українському юристі.

 

За результатами міжнародного дослідження, клієнти рекомендують його як «вправного стратега» (Legal 500. EMEA. 2017). Він переможець номінації «Кращий адвокат у кримінальних справах» (Legal Awards 2017) і названий серед провідних адвокатів кримінального права (Ukrainian law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients).

 

Ігор займає ключову роль в складних справах, де виступає провідним партнером або незамінною «правою рукою». Він володіє талантом виділити з групи високоякісного фахівця і залучити його в команду. Завдяки цій здатності, як члену Дисциплінарної колегії Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної колегії України, йому довірено приймати іспити і визначати майбутніх адвокатів.

 

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ

 

 

 

Legal 500 EMEA 2018

Ігор рекомендований серед лідерів у сфері White-collar crime

 

Who's Who Legal 2018

Ігор визнаний одним з кращих у сфері Litigation

 

 

Chambers and partners 2018

Ігор серед лідерів у сфері «Dispute resolution: White-collar crime» (Band 3)

 

 

 

 

Legal 500 EMEA 2017

Ігор рекомендований як «вправний стратег» у сфері вирішення спорів 

 

 

 

Ukrainian law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2017

Ігор серед лідерів кримінальної практики

 

 

НАЦІОНАЛЬНЕ ВИЗНАННЯ

 

 

 

Юридична практика 2017

Ігор - «Кращий адвокат у кримінальних справах»

 

50 провідних юридичних фірм України 2017

Ігор серед лідерів кримінальної практики

 

День адвокатури 2013

Подяка Національної асоціації адвокатів України «За сприяння розвитку і зміцненню адвокатури України, сумлінну та плідну працю, спрямовану на захист конституційних прав громадян і зміцнення законності, високий професіоналізм та постійне вдосконалення адвокатської майстерності»Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]