Чому нас цінують та люблять співробітники

 

 

БЕЗПЕРЕРВНИЙ РОЗВИТОК

 

Ми слідкуємо і сприяємо тому, щоб ніхто не зупинявся на досягнутому. Над цим працює департамент із розвитку, діяльність якого спрямована на постійне зростання навичок та знань наших колег. Компанія надає можливості для професійного та особистого росту завдяки спеціальним курсам та самостійно розробленим програмам AVER LEX University.

 

ПОЗИТИВНИЙ ІМІДЖ КОМПАНІЇ

 

Ми схильні встановлювати і дотримуватись не правил, а цінностей компанії. Саме вони є пріоритетними у роботі з Клієнтами та у діяльності компанії. Команда ставить перед собою амбітні цілі, саме тому ми не бачимо на своєму шляху перепон та займаємо лідерські позиції на ринку юридичних послуг. Ми звикли голосно заявляти, що усі перемоги компанії – це перемоги команди.

 

ОСОБЛИВА КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА 

 

Компанія цінує та піклується про кожного її члена, надає можливість додаткового навчання, гнучкий графік для молодих мам, спільне відвідування культурних заходів, нестандартні тімбілдінги, індивідуальний підхід для заохочень та мотивації. Наш стиль управління називається «максимальне сприяння». Ми прагнемо, щоб кожен член команди отримував задоволення, працюючи над проектами, та використовував усі свої найсильніші якості.

 

ВІДКРИТІСТЬ ДО ІНІЦІАТИВ

 

Для покращення умов роботи у компанії ведеться відкритий діалог із співробітниками, адже нам важлива думка кожного колеги. Звертається увага на деталі за принципом «кожна дрібниця має значення». Проводяться регулярні опитування, у якому кожен з колег може запропонувати свої ідеї для розвитку компанії, які усі приймаються до розгляду та поступово впроваджується в загальну діяльність.

 

 

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

Ми віримо, що всі великі справи починаються із маленьких дій. Саме тому ми активно працюємо над покращенням законодавства, сприяємо навчанню студентів та проходженню стажування, надаємо допомогу у pro bono проектах, беремо участь в громадських проектах. Ми крок за кроком інвестуємо в майбутнє нашої країни, бо відчуваємо нашу відповідальність за це.Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51