Вакансії

 

МИ ШУКАЄМО НОВІ ТАЛАНТИ!

 

Ми намагаємось, щоб робота в Адвокатському об’єднанні не була буденною та постійно схожою, а щоб задачі мали амбіційний характер. Для нас важливі як безпосередньо знання, так і натхнення.

 

Ми шукаємо таланти, які не просто будуть займати певну посаду, а будуть частиною чогось більшого!

 

Якщо Ви бажаєте приєднатися до складу нашої команди, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист за адресою: info@averlex.com.ua з поміткою «Кар'єра».

 

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ


SMM-MANAGER В ДЕПАРТАМЕНТ ІЗ РОЗВИТКУ

 

 
 

Ось цей робочий стіл в Адвокатському об'єднанні AVER LEX чекає свого нового господаря! А точніше - крутого smm-менеджера в департамент з розвитку. Для чого? Разом ми будемо створювати проекти крутіше adme.ru у своїй ніші!

 

Портрет ідеального кандидата: розуміння побудови маркетингової логіки, знання «профільних» технологій - володіння інструментами просування в Інтернеті (соціальні мережі, блоги і т.д.), навички ведення рекламних кампаній, досвід роботи з графічними редакторами і різними онлайн інструментами, наявність креативного стрижня і нестримне бажання працювати в компанії, яка приречена на успіх!

 

Ми пропонуємо: шикарну команду найкращих адвокатів в Україні в своїй сфері, турборежим особистого і професійного розвитку, можливість проявляти свою творчість, гідну оплату за якісні результати.

 

Ми дуже любимо швидкість! Тому у разі зацікавленості пишемо, дзвонимо або надсилаємо резюме на адресу patii@averlex.com.ua з позначкою в темі «На посаду smm-менеджера».

 Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]