ІІІ Щорічний форум юрисконсультів

13 жовтня 2015 року відбувся ІІІ Щорічний форум юрисконсультів, організатором якого виступила газета «Юридична практика». Значимість заходу важко переоцінити, адже одна справа, коли про проблему знаєш безпосередньо зі слів клієнта, інша - коли сам «варишся в цій каші». Завдяки саме цьому форуму зовнішні консультанти дізнаються ті тонкощі, які не можуть розкрити клієнти у зв'язку з відсутністю юридичної освіти, а штатні юрисконсульти розширюють рамки і дивляться на свої ж проблеми під різним кутом.

 

В рамках 3 сесії одним зі спікерів виступила адвокат, керуючий партнер Ольга Просянюк з темою «Кримінально-правові ризики атак на бізнес: новинки сезону». Учасниками заходу були адвокати, партнери Віталій Сердюк та Ігор Федоренко, а також керівник департаменту з розвитку, молодший партнер Юлія Патій.

 

Ольга ПРОСЯНЮК, керуючий партнер:

 

«Ми традиційно виступаємо як партнерами Щорічного форуму юрисконсультів, так і доповідачами цього заходу. Хочу зауважити, що тенденції розвитку бізнесу не стоять на місці, у тому числі і його юридична складова.

 

Особливу увагу хочу звернути на посилений тиск з боку правоохоронних і контролюючих органів на бізнес. Кількість проведених обшуків зросла, як ніколи, тому дуже важливо юридичним службам підприємств бути «озброєними» під час подібних атак, які, на жаль, можуть призвести до повного краху бізнесу.

 

Впевнена, що всі учасники форуму отримали необхідний обсяг корисної інформації, який допоможе їм завжди бути юридично на висоті!»

 

Пропонуємо Вам також ознайомитися з ТОП-5 сучасних тенденцій тиску на бізнес:

 

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]