AVER LEX долучились до ініціативи «Україна БЕЗ сміття»

13 лютого 2020 року команда AVER LEX долучилась до ініціативи «Україна БЕЗ сміття».

 

Вперше тема стриманого споживання та неконтрольованого утворення відходівбула озвучена в нашій компанії партнером, CEO Юлією Патій. За її підтримки в офісі були встановлені спеціальні контейнери для сортування сміття та його подальшої правильної утилізації. Також на її запрошення для команди було проведено спеціальну навчальну зустріч з представником організації «Україна БЕЗ сміття».

 

 

В рамках зустрічі було продемонстровано наскільки шкідливими можуть бути упаковки або інші речі, якими ми користуємось щодня, наскільки багато в місті сміття, яке вже не можна переробити чи знищити, і як правильно споживати.

 

Юлія Патій, партнер, СЕО:

 

«Ми щодня на захисті цінного для наших клієнтів, нас, близьких, особливих для нас місць і міст, а також того, що в майбутньому залишиться після нас. Тепер скарбничка цінного свідомо поповнилась захистом від надмірного споживання пластику та неконтрольованого утворення відходів.

 

Для тих, хто також хоче приєднатись – раді поділитись своїм першим досвідом! Дякуємо «Україна БЕЗ сміття» за розмову і ще одну можливість турбуватись один про одного!»

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51