III Форум з інтелектуальної власності

02 червня 2016 року було проведено III Форум з інтелектуальної власності, організатором якого виступило провідне видання України - Юридична Практика. Форум відбувся за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України та був акредитованим Національної асоціацією адвокатів України.

 

Серед учасників Форуму окрім широкого кола фахівців та експертів також знаходилися представники влади. Під час Форуму обговорювали питання світового та вітчизняного розвитку права інтелектуальної власності та проблеми впливу підробок і контрафакту на економіку країни. У рамках Форуму також відбулося обговорення концепції реформування державної системи правової охорони ІВ України, яку розробило Мінекономрозвитку.

 

Форум проходив за роботи трьох паралельних секцій, під час яких присутні могли обговорювати питання авторського права та суміжних прав, географічних позначень, комерційних найменувань, патентного права й торгівельних марок. Судовій практиці була присвячена остання сесія Форуму.

 

Команда АО «AVERLEX» також була присутньою на Форумі, цього разу участь у Форумі брали представники судового департаменту – юрист Максим Салій та молодший юрист Юлія Сизоненко.

 

Максим САЛІЙ, юрист судового департаменту:

 

«Форум сприяв на мене досить позитивне враження, зокрема, доповіді, що були присвячені темам електронної комерції та боротьби з контрафактною продукцією мали найбільший відгук із аудиторії. Слід відмітити, що той факт, що форум відбувся в один день із прийняттям нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів» також вплинув на програму форуму. Адже, прийняття цього Закону означає  також початок судової реформи, яка, окрім іншого, стосується також і питань інтелектуальної власності. Наслідком реформи стало створення нового Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Судова реформа викликала шквал дискусій серед учасників Форуму та стала чи не головною темою дня».

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51