VI Всеукраїнська конференція з кримінального права і процесу

8 листопада 2019 року відбулася VI Всеукраїнська конференція з кримінального права і процесу, організатором якої виступила Асоціація правників України, а одним із генеральних партнерів - Адвокатське об'єднання «AVER LEX».

 

Керуючий партнер Ольга Просянюк виступила модератор сесії, присвяченій питанням етики захисника. На початку сесії вона представила короткий відеоогляд найчастіших порушень професійних прав адвокатів і ситуацій з неетичні поведінкою колег.

 

 

Ольга Просянюк, керуючий партнер:

 

«Кількість продемонстрованих ситуацій, на жаль, не зменшується. Періодами настає затишшя, в деяких публічних процесах адвокатам надаються необхідні дані без агресій і порушень. Але потім стає зрозуміло, що це демонстрація для адвокатської спільноти і ми знову офіційно звертаємося про чергове порушення колег. Тому сьогодні, на мій превеликий жаль, тема етики та порушень залишається дужеактуальною».

 

Разом зі спікерами вони обговорили питання порушення і захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської, незаконної діяльності адвоката, як захистити клієнта від незаконних дій правоохоронних органів та ін.

 

 

Під час наступної сесії «Реалії кримінальної практики» одним зі спікерів виступив партнер Ігор Федоренко. Він поділився цікавими моментами з негласним слідчим діям, зокрема, щодо доказів, одержаних шляхом зняття інформації з каналів зв'язку. Учасники дізналися про найпоширеніші способи зняття інформації і як далі це використовується в кримінальному процесі.

 

 

 

 

 

 

 

Пропонуємо ознайомитись з короткими тезами його виступу:

 

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51