VII Щорічний форум юрисконсультів

23 жовтня 2019 року відбувся VII Щорічний форум юрисконсультів, організований виданням «Юридична практика». Одним із партнерів заходу виступило Адвокатське об'єднання «AVER LEX».

 

Партнер Ігор Федоренко виступив спікером сесії, присвяченій питанням комплексного захисту бізнесу. В рамках його теми «Кримінальний кодекс на службі у бізнесу» він поділився ситуаціями, коли Кримінальний кодекс дуже сприяє захисту.

 

 

 

Ігор Федоренко, партнер, для Юридичної практики:

 

«Кримінальний кодекс - це не те, від чого потрібно постійно захищатися. Іноді кодекс можна використовувати для захисту бізнесу, наприклад, в питаннях внутрішнього шахрайства з боку персоналу. І це саме той випадок, коли потрібно «виносити сміття з хати». Інший момент - дії недобросовісних контрагентів або зовнішніх злочинців. Правильна робота в рамках кримінального провадження дозволить зафіксувати правопорушення, забезпечити збір доказів і спонукати до правомірної поведінки. У разі виникнення конфлікту між власниками можна діяти на випередження. Слідчі дії допомагають забезпечити збір доказів у судових процесах. А ініціювання заходів забезпечення кримінального провадження убезпечить бізнес від непоправного».

 

Пропонуємо ознайомитись з короткими тезами його виступу:

 

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51