MEET UP «Гендерна рівність в сфері кримінального права та процесу»

18 грудня 2019 року відбулось перше засідання Комітету з питань гендерної політики при НААУ «Гендерна рівність в сфері кримінального права та процесу: проблеми та ризики. Погляд жінки-адвоката». Ініціатором і модератором заходу виступила керуючий партнер Ольга Просянюк.

 

Перша з серії зустрічей у форматі meet-up Комітета відрізнялася тематикою і складом спікерів. У кримінальному процесі трапляються різні реакції у чоловіків колег, клієнтів і опонентів, коли адвокатом у кримінальних справах виступає жінка. Тому спікерами були запрошені жінки-юристи, що знаходяться на різних етапах кар'єрного шляху - від періоду студентства до управлінських посад.

 

Ольга Просянюк, керуючий партнер, Голова Комітету з питань гендерної політики НААУ:

 

«В результаті тривалого активного обговорення спікерами та всіма учасниками заходу були озвучені наступні висновки:

 

  • не всі чоловіки-клієнти з першого разу погоджуються співпрацювати з жінкою адвокатом, але після першого робочого результату в більшості випадків їх думка кардинально змінюється;
  • сприйняття гендерної рівності, серед іншого, впритул залежить від виховання і моделі поведінки;
  • в адвокатурі існує гендерна рівність і конфліктів між колегами жінками і чоловіками практично немає, на відміну від ситуації в правоохоронних органах;
  • правоохоронці лояльніше ставляться до жінок-адвокатів під час кримінального процесу;
  • незважаючи на існуючі ситуації порушень гендерної рівності, завжди ефективним виходом з таких ситуацій є прояв свого професіоналізму і експертність.

 

Як відмітили учасники, наша зуйстріч вийшла теплою, корисною і незвичною по формату!»

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51