Круглий стіл АПУ «Реформа правоохоронних органів»

5 березня 2015 року особливо запам’ятається адвокатам м. Києва та представникам прокуратури, адже в цей день вони зустрілись не по різні сторони столу, а зібрались за одним круглим столом. В цей день Асоціація правників України організувала унікальний захід, що стосувався стратегій та інновацій реформи правоохоронних органів. Саме тут вперше були озвучені основні підходи до очікуваних змін ще до їх офіційної презентації.

 

Було зрозуміло на яких основних проблемах сфокусуються реформатори в першу чергу: звільнення від «зайвих» повноважень, впровадження ефективної системи мотивації працівників, експериментування з новими методами розслідування та процедурами.

 

До участі у заході були запрошенні керуючий партнер Ольга Просянюк, партнери Віталій Сердюк та Микола Григор’єв. Зокрема, пан Віталій акцентував увагу присутніх на проблемі неналежного дотримання прав адвокатів зі сторони прокуратури, особливо,що стосується надання відповіді на адвокатський запит.

 

Загалом учасники характеризують зустріч як довгоочікуваний діалог і конструктивний обмін думками. Чекаємо на обіцяні позитивні зміни!

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51 [Цілодобово]