Оновлено умови діяльності комітетів Асоціації правників України

14 червня 2015 року відбулась зустріч голів комітетів Асоціації правників України для обговорення напрямів подальшої діяльності. Комітети є найдієвішими структурними підрозділами організації, тому їх розвиток і активність має вагоме значення для членів Асоціації.

 

На зустрічі була присутня член Правління АПУ, керуючий партнер Ольга Просянюк. Пані Ольга в рамках свої громадської діяльності є відповідальною за розвиток та просування комітетів.

 

За результатами зустрічі було вирішено питання проведення одночасних виборів керівників всіх комітетів, проведення в рамках кожного комітету одного масштабного заходу, а також обговорено критерії оцінки результатів діяльності.

 

Раніше, на черговому засіданні Правління АПУ до Положення про комітети були внесені зміни щодо розміру оплати участі в засіданнях юристів, які не є членами організації, затвердження складу ради комітету та переорганізовано деякі комітети.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в активному житті Асоціації правників України та її структурних підрозділів. З планом заходів можна ознайомитись тут.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51