Робоча зустріч Ради Комітету з оподаткування АПУ

8 вересня 2014 р. відбулась робоча зустріч новообраної Ради Комітету з оподаткування Асоціації правників України. Нагадаємо, що керівник податкового департаменту Наталія Дубина була обрана Заступником Голови комітету. Зустріч була плідною та максимально ефективною, адже було обговорено та узгоджено ряд важливих питань.

 

 

 

 

 

 

Зокрема, пані Наталія наголосила на наступному:

 

«Нинішня податкова служба перейняла від Міндоходів все найгірше: перекриття прийому звітності та реєстрації податкових накладних, безграмотні акти перевірок по «нікчему», масові кримінальні справи – тренд податківців, зневагу до платників податків. Це позбавило підприємців навіть тої мізерної можливості захищатись, що була при Міндоходів, на фоні заяв про цивілізованість, демократичність и т.д., але дозволило податківцям з потроєною енергією «кошмарить» Податковий кодекс: як то кажуть, поганому танцюристу заважає Податковий кодекс!»

 

З цим погодились всі присутні, відмітивши, що незаконні дії збоку податківців останній час не припиняються, а набирають нових обертів. Тому було запропоновано виступити з законодавчою ініціативою щодо запровадження реального приватного обвинувачення як одного з механізмів притягнення до відповідальності податківців, які допустили грубі порушення законодавства.

 

Також члени Ради вирішили запрошувати суддів на засідання через направлення їм офіційного листа від імені Асоціації.

 

P.S.:

 

1. Ми піклуємося про те, щоб кожен з Вас отримував якомога більше інформації з вказаного питання. Більше корисної інформації про діяльність комітету можна знайти тут.

 

2. Проблемами, що виникають у відносинах з представниками контролюючих органами, займається команда податкового департаменту. Про вирішення цих та інших ситуацій ознайомлюйтесь тут.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51