І Школа кар’єрного росту майбутнього адвоката

1 лютого 2014 р. відбулась І Школа кар’єрного росту майбутнього адвоката, організована Лігою студентів Асоціації правників України та Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Подібний захід був вперше організований для студентів і отримав багато позитивних відгуків щодо обраних тем та спікерів. Зокрема, серед запрошених доповідачів виступили адвокат, старший юрист судового департаменту Іван Холод та старший юрист судового департаменту Оксана Гайченя з темою: «Ефективне судове представництво в цивільних та господарських справах».

 

Експерти поділились зі студентами власним досвідом щодо зовнішнього вигляду представника, особливостей роботи з клієнтом, його документами та побажаннями, але основну увагу приділили підготовці до судових засідань та поведінці під час їх проведення. Зокрема, пані Оксана наголосила на важливості правильного і чіткого оформлення процесуальних документів, створення алгоритму представництва інтересів та аналізу закінченого проекту. А пан Іван робив акценти на встановленні повної і достовірної інформації, її перевірці і підтвердженні, а також на проведенні активних переговорів з другою стороною.

 

Висловлюємо подяку організаторам та учасникам заходу! Сподіваємось ще не раз поспілкуватись в рамках заходів для майбутніх адвокатів!

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51