Спільне засідання комітетів Асоціації податкових радників

22 червня 2017 року відбулося спільне засідання комітетів з питань судової практики по податкових та митних спорах, з питань оподаткування та захисту фінансових інвестицій в аграрно-промисловому комплексі та з питань діяльності слідчого управління фінансових розслідувань та податкової міліції Асоціації податкових радників. Ключовими темами обговорення стали недопуск до планових перевірок у 2017 році, допустимість в адміністративному процесі доказів, зібраних податковою міліцією, зупинення реєстрації податкових накладних та особливості податкових спорів в АПК.

 

Одним із експертів заходу виступив адвокат судового департаменту Володимир Єніч. Він поділився новаціями правозастовчої практики 2017 року відносно недопуску працівників органів фінансових розслідувань ДФС до проведення перевірок суб’єктів господарювання. Також проаналізував актуальні позиції судів щодо оцінки доказів, отриманих правоохоронними органами, в рамках податкових спорів у адміністративних судах.

 

Крім того, Володимир наголосив на типових механізмах фіксації інформації слідчими, серед яких – почеркознавчі та економічні експертизи, показання/протоколи допиту керівників нібито фіктивних підприємств, а також відносно специфічні документи, наприклад, угода про визнання винуватості. Учасники заходу дізналися про ефективні механізми протидії незаконним діям правоохоронних органів та самостійного збору доказової інформації з боку платника податків.

 

P.S. Наданням консультацій і послуг з вищезазначених питань займається команда судового департаменту. Детальніше про послуги тут.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51