Зустріч з кандидатами в члени Правління АПУ 2015

Асоціація правників України як одна з найбільших професійних організацій, яка об'єднує понад 5000 юристів, зараз в очікуванні нового етапу своєї історії. Вже зовсім скоро відбудуться вибори Президента та членів Правління, які протягом двох наступних років планують вивести Асоціацію на ще більш високий рівень. Тому напередодні виборів, 13 травня 2015 відбулася ознайомча зустріч кандидатів з членами організації. Присутні кандидати представили свої програми і пояснили, чому хочуть зайняти відповідні посади.

 

На зустрічі керуючий партнер Ольга Просянюк, яка була обрана членом Правління в 2013 році, висловила бажання і надалі продовжувати свою громадську активність в цьому напрямку і курувати сферу діяльності комітетів та секції.

 

Ольга ПРОСЯНЮК, керуючий партнер:

 

«Я щиро хочу бути в числі тих візіонерів, які своїми думками і кроками впливають на розвиток і реформування української європейсько-орієнтованої юриспруденції, які пропагують проактівізм і можливість неможливого. Будучи членом Правління вже два роки я не має наміру зупинятися, а навпаки, це надихає тільки вище піднімати існуючу планку. Тому я готова взяти на себе відповідальність подальшого розвитку та діяльності комітетів та секції з особливим акцентом на інтенсивній активізації Секції адвокатів та практикуючих юристів».

 

P.S. Пропонуємо Вам також ознайомитися з програмою Ольги Просянюк в зручному для Вас форматі:

 

 
 

 

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51