Патій Юлія Ігорівна

Партнер, CEO

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет
Академія адвокатури України, спеціальна адвокатська підготовка
Києво-Могилянська бізнес-школа, CEO Development Program
Інститут коучингу, Мистецтво гнучкого управління

Юлія має багаторічний управлінський і трансформаційний досвід компаній і проектів. Займається питаннями стратегічного планування та просування компанії, професійного та особистісного розвитку команди, здійснює функціональне управління адміністративними напрямками.

 

У 2019 названа «Кращим CEO на юридичному ринку України» за результатами рейтингу «PLS TOP Teams Awards», а команда департаменту з розвитку АО «AVER LEX» третій рік поспіль (2019-2017) увійшла в найвищу Платинову лігу.

 

Також вона була нагороджена спеціальними нагородами в номінації «Кращий спеціаліст зі стратегічного розвитку» (2018), «Кращий спеціаліст з просування нішевої юридичної фірми» (2016), «Прорив року» (2015), в ТОП-5 кращих фахівців з просування юридичного бізнесу (2014 року). АО «AVER LEX» двічі поспіль (2017-2016) перемагало в номінації «Найбільш PR-активна юридична фірма».

 

Юлія активно захоплюється психологією і знає, як знайти правильний підхід до кожного члена команди. Вона є ментором для більшості співробітників на постійній основі або щодо конкретної ситуації.

 

Вона нерідко виступає ініціатором залучення компанії до соціальних проектів в сфері екології, освіти, охорони здоров'я і надання допомоги дітям. Більшість з цих проектів не тільки мають благодійний або надихаючий сенс, вони спрямовані на виконання найзаповітніших бажань.

 

Вона активно публікується в профільних і ділових виданнях, а також часто ділиться особистими інсайтами як спікер і модератор заходів по темі розвитку і просування бізнесу.Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51