6 причин чому клієнти обирають нас

 • 1

  ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  Ми – фахівці із вирішення спорів. Захист від кримінальної агресії – наш основний напрям. Ми не розпилюємося на другорядне, за понад 15-річний досвід ми «з’їли зуби» на сотнях проектів. Тому в цій сфері ми найкращі.

 • 2

  ШВИДКІСТЬ РЕАГУВАННЯ

  Ми на зв’язку 24 години на добу. Наші адвокати можуть виїхати до вас в будь-яку пору доби. Швидко та ефективно реагуємо на поставлені завдання.

 • 3

  ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

  Ви платите за результат. Ми не надаємо просто юридичні послуги, ми позбавляємо Вас від зайвих проблем. Наш досвід та можливості сприяють задоволенню навіть найбільш вибагливих Клієнтів.

 • 4

  ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА

  Адвокатурі як інституту, що надає професійну правову допомогу законодавство України надає додаткові гарантії. Ніхто не вправі вимагати відомості, що становлять адвокатську таємницю, втручатися у приватне спілкування адвоката з Клієнтом, проводити огляд чи вилучення документів Клієнта, здійснювати перешкоди адвокатській діяльності.

 • 5

  ОПЛАТА ПОСЛУГ

  Ми використовуємо гнучкий підхід в рамках оплати послуг, що враховує можливості та побажання кожного Клієнта й конкретного проекту. Ми знайдемо із Вами спільну мову.

 • 6

  КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Ви можете бути впевнені в тому, що можете нам довірити найінтимніші подробиці Вашої бізнес активності та особистого життя. Ми дотримуємося політики конфіденційності за будь-яких умов.Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51