Щорічна конференція IBA

7-12 жовтня 2018 року відбувся наймасштабніший юридичний захід - Щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (IBA). Цього року конференція відбулася у Римі (Італія) і об'єднала понад 7 тисяч учасників з різних країн.

 

Цей захід є унікальним за кількістю учасників і формату зустрічей. Паралельно загальній програмі виступів спікерів, проводяться кілька відкритих зустрічей юридичних фірм та представництв країни. Також особлива увага приділяється вечірнім заходам.

 

В цьому році в конференції взяла участь партнер, керівник департаменту з розвитку Юлія Патій. Своїми враженнями вона поділилася з видавництвом Юридична практика:

 

«Програма заходу передбачала більш 100 сесій і семінарів з різних галузей права. У фокусі моєї уваги були два напрямки - кримінальне право і менеджмент.


Для мене стало відкриттям те, наскільки широко міжнародними експертами обговорюються питання забезпечення належного захисту клієнтів. 


У дослідженні, опублікованому нещодавно ініціативною групою по захисту прав адвокатів України, одним з напрямків недотримання права на захист зазначено порушення основних засад судочинства. Подібне було озвучено і на конференції. Наприклад, обговорювалося, що навіть через двадцять років з моменту створення Міжнародного кримінального суду (МКС) не є повнофункціональним міждержавним інститутом захисту прав людини, яким повинен бути, і в цьому напрямку ще потрібно працювати. Це негативно впливає на здійснення необхідного захисту невинних і покарання винних. Також на сесії розглядалося питання відсутності у МКС належної підтримки на державних рівнях.


Наші партнери неодноразово проводили зустрічі з даного питання з іноземними адвокатами та представниками міжнародних організацій, тому очікуємо зміни цієї ситуації в позитивну сторону як в українських, так і в міжнародних інстанціях.


І наостанок хотілося б виділити культурну програму конференції та вечірні прийоми, які стали не тільки основними нетворкінговимі майданчиками, але й місцями, де вдалося доторкнутися до світових шедеврів, насолодитися шикарними панорамами та відвідати закриті палаци і вілли Риму».

 

P.S. Коментар Юлії та інших учасників також доступний за посиланням.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51