Щорічна конференція IBA 2019

22-27 вересня 2019 року відбулося найвідоміше міжнародне юридичне захід - Щорічна конференція International Bar Association (IBA). Цього року захід проходив в Сеулі (Південна Корея) і зібрало 6000 учасників.

 

Цей захід не має аналогів і точно знає, чим здивувати. Щороку організатори кардинально змінюють локацію – не лише країну, але й континент, щоб надати можливість залучити якомога більше юридичних компаній з різних куточків світу, а також дослідити культурні особливості різних країн.

 

Партнер, CEO Юлія Патій, яка стала однією з учасників, поділилася з виданням «Юридична газета» своїми ключовими інсайтами:

 

1.

 

До такої конференції потрібно завчасно готуватися та визначатися з пріоритетами. Дуже важливо наперед визначити для себе основні сесії та поєднати їх із зустрічами.

 

2.

 

Особисто я знову фокусувалася на двох напрямках – кримінальному праві та менеджменті.

 

У межах обговорення тенденцій кримінального права багато уваги приділялося міжнародній співпраці під час розслідування в кількох юрисдикціях, притягненню до відповідальності власників та перших осіб компаній, застосуванню санкцій, змінам в антикорупційному законодавстві та особливостям захисту в таких справах, особливостям справ про ухилення від сплати податків.

 

Комітет з менеджменту цього року зробив акцент на темах щодо кар’єри керуючого партнера та окремо – кар’єри жінок у керівництві юридичної фірми, сучасних рис та навичок для юристів, вигоранні на роботі, переваг участі в юридичних дослідженнях та використання соціальних мереж, інноваційних підходів в оформленні офісів, партнерських відносин та ведення фінансів.

 

3.

 

Звичайно, особливе місце займають неформальні заходи. Резиденти проводили екскурсії у своїх юридичних офісах (які, до речі, займають кілька останніх поверхів у престижних хмарочосах) та влаштовували за келихом вина чи шампанського нетворкінг-вечірки, позначаючи столи конкретною сферою права, щоб зробити своїм гостям більш зручний пошук необхідних партнерів. Нерезиденти для своїх вечірок орендували зали у найвищих вежах міста.

 

З повним текстом коментаря можна ознайомитись за посиланням http://bit.do/fbhQY.

comments powered by Disqus


Підпишіться на новини AverLex

* обов'язкові поля
У Вас є запитання? Телефонуйте прямо зараз: +380 (44) 300-11-51